Reklama wielkoformatowa

Oferujemy wiele usług, których celem jest skuteczna promocja Twojej firmy. Konkurencja na rynku cały czas rośnie, więc konieczne staje się znalezienie sposobu, aby wyróżnić się na jej tle. Na pomoc przychodzi reklama wizualna, która pozwala zadbać o rozpoznawalność marki.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim druk banerów oraz rollupów. Poza tym wykonujemy plakaty, kasetony czy witryny. Często zamawiana w naszym studiu usługa to również oklejanie samochodów. Ta kreatywna, mobilna forma promocji, znajduje coraz więcej zwolenników.

Zamówienia realizujemy przy użyciu technologii cyfrowej, zapewniając im najwyższą jakość. Zawsze doradzamy klientom oraz pokazujemy na przykładach, jak wygląda druk rollupów lub banerów, aby wiedzieli, jakiego efektu wizualnego mogą się spodziewać.

Tworzymy materiały promocyjne, które umieszczane są wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Pomagamy tym samym zareklamować się firmom w każdym miejscu i w niemal każdej formie, również oklejając samochody służbowe. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług naszego studia poligraficznego.

... to wszystko i jeszcze więcej może świetnie prezentować się z Twoją grafiką.

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem reklamowym firm. Jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę, zmienić wizerunek i sprawić by stała się rozpoznawalna to dobrze trafiłeś.

Masz pytania,
napisz do nas!